دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
الهام امینی زاده

الهام امینی زاده

کارشناس ارشد تغذیه

کرمان

کد نظام پزشکی

ت-2703
%96
پیشنهاد(از 23 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب خیابان عباسی صباحی

آدرس:

کرمان،خیابان استقلال کوچه ۲ ساختمان پزشکان نیایش طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به الهام امینی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران الهام امینی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%96
22 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

مینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم امینی زاده بسیار پزشک با سواد و با معلومات می باشند که با توجه به شرایط بیمار و توانایی فرد مورد نظر برنامه ریزی می نمایند و من بسیار بسیار از ایشان سپاسگزارم که با سلامتی کمک به کاهش وزن من و دوستانم نمودند

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی بسیار خنده رو و پاسخگو

بتول
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برخوردشون عالی

نسترن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کارشون عالیه وقت کافی برای مراجعه کننده میزارن‌

عارفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باحوصله وخيلي خوش اخلاق واينكه درمورد هرنوع رژيم شفاف سازي ميكردند و اگاه ميساختن وانتخاب به عهده ي خودمان بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از الهام امینی زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان عباسی صباحی
کرمان - کرمان،خیابان استقلال کوچه ۲ ساختمان پزشکان نیایش طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت الهام امینی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام امینی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد الهام امینی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت الهام امینی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام امینی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل الهام امینی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب الهام امینی زاده کجا است؟
دکتر الهام امینی زاده 1 مطب در مطب خیابان عباسی صباحی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل الهام امینی زاده را ببینید.
+
آیا الهام امینی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام امینی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
الهام امینی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام امینی زاده متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد الهام امینی زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر الهام امینی زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل الهام امینی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از الهام امینی زاده چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به الهام امینی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی الهام امینی زاده 5 از 5 است.
درباره الهام امینی زاده


دکتر الهام امینی زاده elham amini zade از دکترهای متخصص تغذیه کرمان هستند. مطب الهام امینی زاده در کرمان،خیابان استقلال کوچه ۲ ساختمان پزشکان نیایش طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب الهام امینی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432237203-09380575607 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام الهام امینی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی الهام امینی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط الهام امینی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از الهام امینی زاده متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد الهام امینی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.