کد نظام پزشکی

76739

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب میدان شهر ری

آدرس:

تهران، میدان شهر ری،خیابان حرم، کوچه زارع، بن بست قوام، پلاک 1

تلفن:02155903445

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران،خیابان شریعتی، جنب بیمارستان ایرانمهر، کوچه میری، ساختمان پویا، پلاک 16، واحد 9

تلفن:09035102012

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیررضا صباح بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان شهر ری
مطب خیابان شریعتی
دکتر امیررضا صباح
دکتر امیررضا صباح

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیررضا صباح را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیررضا صباح نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیررضا صباح در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیررضا صباح چقدر است؟
هزینه ویزیت امیررضا صباح با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا صباح می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیررضا صباح کجا است؟
دکترامیررضا صباح مطب میدان شهر ری و مطب خیابان شریعتی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیررضا صباح، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیررضا صباح امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا صباح در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیررضا صباح در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیررضا صباح متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیررضا صباح چه زمانی است؟
دکتر امیررضا صباح از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیررضا صباح در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیررضا صباح چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر امیررضا صباح رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیررضا صباح 0 از 5 است.

درباره دکتر امیررضا صباحدکترامیررضا صباح dr amirreza sabbah از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر امیررضا صباح در تهران، میدان شهر ری،خیابان حرم، کوچه زارع، بن بست قوام، پلاک 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیررضا صباح می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155903445 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیررضا صباح و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیررضا صباح هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیررضا صباح فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیررضا صباح متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیررضا صباح مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.