کد نظام پزشکی

27300

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان اندرزگو

آدرس:

تهران، خیابان اندرزگو، نبش عبدالهی جنوبی، ساختمان پارسیان، پلاک 72

تلفن:02122208365

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سعیده سعیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سعیده سعیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعیده سعیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سعیده سعیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سعیده سعیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعیده سعیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سعیده سعیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سعیده سعیدی کجا است؟
دکترسعیده سعیدی مطب خیابان اندرزگو مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب سعیده سعیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا سعیده سعیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده سعیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سعیده سعیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعیده سعیدی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سعیده سعیدی چه زمانی است؟
دکتر سعیده سعیدی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سعیده سعیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سعیده سعیدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سعیده سعیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سعیده سعیدی 0 از 5 است.

درباره سعیده سعیدیدکترسعیده سعیدی saeideh saeidi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب سعیده سعیدی در تهران، خیابان اندرزگو، نبش عبدالهی جنوبی، ساختمان پارسیان، پلاک 72 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سعیده سعیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122208365 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سعیده سعیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سعیده سعیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سعیده سعیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سعیده سعیدی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سعیده سعیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.