دکتر هدی یوسف پور

دکتر هدی یوسف پور

پزشک عمومی

بندرعباس
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

پوست مو 

کد نظام پزشکی

112395

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب دکتر هدی یوسف پور

آدرس:

بندرعباس بلوار اسد آبادی چهارراه فاطمیه روبه روی شیرینکده ساختمان مارال طبقه ۶ واحد ۱۹

تلفن:07632236867

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هدی یوسف پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هدی یوسف پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر هدی یوسف پور
دکتر هدی یوسف پور
دکتر هدی یوسف پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هدی یوسف پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هدی یوسف پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هدی یوسف پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هدی یوسف پور چقدر است؟
هزینه ویزیت هدی یوسف پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هدی یوسف پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هدی یوسف پور کجا است؟
دکترهدی یوسف پور مطب دکتر هدی یوسف پور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هدی یوسف پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هدی یوسف پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هدی یوسف پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هدی یوسف پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هدی یوسف پور متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هدی یوسف پور چه زمانی است؟
دکتر هدی یوسف پور از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هدی یوسف پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هدی یوسف پور چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر هدی یوسف پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هدی یوسف پور 5 از 5 است.

درباره دکتر هدی یوسف پوردکترهدی یوسف پور dr hoda yosefpur از دکترهای متخصص عمومی بندرعباس هستند. مطب دکتر هدی یوسف پور در بندرعباس بلوار اسد آبادی چهارراه فاطمیه روبه روی شیرینکده ساختمان مارال طبقه ۶ واحد ۱۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هدی یوسف پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632236867 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هدی یوسف پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هدی یوسف پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هدی یوسف پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هدی یوسف پور متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هدی یوسف پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.