دکتر مریم معصومی شهربابک

دکتر مریم معصومی شهربابک

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمان
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

نوار قلب جنین ، پاپ اسمیر

کد نظام پزشکی

142253

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار جهاد

آدرس:

کرمان، بلوار جهاد، نبش کوچه شماره 1، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم معصومی شهربابک را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم معصومی شهربابک بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار جهاد
دکتر مریم معصومی شهربابک
دکتر مریم معصومی شهربابک

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم معصومی شهربابک را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم معصومی شهربابک نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم معصومی شهربابک در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم معصومی شهربابک چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم معصومی شهربابک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم معصومی شهربابک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم معصومی شهربابک کجا است؟
دکترمریم معصومی شهربابک مطب بلوار جهاد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم معصومی شهربابک، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم معصومی شهربابک امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم معصومی شهربابک در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم معصومی شهربابک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم معصومی شهربابک متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم معصومی شهربابک چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم معصومی شهربابک تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم معصومی شهربابک در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم معصومی شهربابک چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مریم معصومی شهربابک رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم معصومی شهربابک 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم معصومی شهربابکدکترمریم معصومی شهربابک dr maryam masomi shahrebabak از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر مریم معصومی شهربابک در کرمان، بلوار جهاد، نبش کوچه شماره 1، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم معصومی شهربابک می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432233630-03432233610 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم معصومی شهربابک و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم معصومی شهربابک هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم معصومی شهربابک فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم معصومی شهربابک متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم معصومی شهربابک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.