دکتر فرزانه نظری

دکتر فرزانه نظری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ طب مادر و جنین (پریناتولوژی)

فلوشیپ فوق تخصصی طب مادر و جنین
بوشهر

کد نظام پزشکی

110411
%94
پیشنهاد(از 87 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزانه نظری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه نظری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 87 کاربر)

%94
81 کاربر از 87 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  22 نفر
 • 45-90 دقیقه
  20 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  37 نفر

نظرات

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار خوب هم خودشون هم ماماشون

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برای سونوگرافی رفتم کارشون خیلی خوبه

مولود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم دکتر خوب ،عالی و مهربون و خوش برخورد و صمیمی هستند.

مرتضی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک عالی هستند، خوش برخورد ،توضیحات کامل میدهند ،صبر و حوصله زیاد دارند خیلی عالی هستند.

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده مهربان و خوش برخورد

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرزانه نظری
نوبت مطب خیابان سنگی
رزرو آنلاین نوبت
بوشهر - بوشهر خیابان سنگی سه راه بسیج خیابان توحید جنب فروشگاه رفاه ساختمان پزشکان نوین طبقه سوم
اولین نوبت خالی: دوشنبه 29 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه نظری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه نظری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه نظری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه نظری چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه نظری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه نظری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه نظری کجا است؟
دکتر فرزانه نظری 1 مطب در خیابان سنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه نظری را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه نظری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه نظری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه نظری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه نظری متخصص زنان، زایمان و نازایی و طب مادر و جنین (پریناتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه نظری چه زمانی است؟
دکتر فرزانه نظری از روز دوشنبه 29 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه نظری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه نظری چقدر است؟
تا کنون 87 نفر به دکتر فرزانه نظری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه نظری 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزانه نظریدکتر فرزانه نظری dr farzaneh nazari از دکترهای متخصص طب مادر و جنین (پریناتولوژی) بوشهر هستند. مطب دکتر فرزانه نظری در بوشهر خیابان سنگی سه راه بسیج خیابان توحید جنب فروشگاه رفاه ساختمان پزشکان نوین طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه نظری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733663018 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه نظری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه نظری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه نظری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه نظری متخصص طب مادر و جنین (پریناتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب مادر و جنین (پریناتولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه نظری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.