دکتر مهرداد رستگاری

دکتر مهرداد رستگاری

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

55983
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب میدان ولی عصر

آدرس:

شیراز، خیابان زند، میدان ولی عصر (پل کابلی)، پاساژ ولی عصر، طبقه 2

تلفن:07132229241

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرداد رستگاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرداد رستگاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

یوسف
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

رستا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوش برخورد و دقیق عالی هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهرداد رستگاری
نوبت مطب میدان ولی عصر
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان زند، میدان ولی عصر (پل کابلی)، پاساژ ولی عصر، طبقه 2
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 12:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد رستگاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد رستگاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد رستگاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد رستگاری چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد رستگاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد رستگاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد رستگاری کجا است؟
دکتر مهرداد رستگاری 1 مطب در مطب میدان ولی عصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرداد رستگاری را ببینید.
+
آیا دکتر مهرداد رستگاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد رستگاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد رستگاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد رستگاری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد رستگاری چه زمانی است؟
دکتر مهرداد رستگاری از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد رستگاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد رستگاری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مهرداد رستگاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد رستگاری 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرداد رستگاریدکتر مهرداد رستگاری dr mehrdad rastegari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر مهرداد رستگاری در شیراز، خیابان زند، میدان ولی عصر (پل کابلی)، پاساژ ولی عصر، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد رستگاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132229241 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد رستگاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد رستگاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد رستگاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد رستگاری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد رستگاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.