%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، پهلوان شرقی، مجتمع صدرا، طبقه 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر روزبه راهبر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر روزبه راهبر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد باقر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر روزبه راهبر
نوبت مطب کیانپارس
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، کیانپارس، پهلوان شرقی، مجتمع صدرا، طبقه 3
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر روزبه راهبر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر روزبه راهبر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر روزبه راهبر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر روزبه راهبر چقدر است؟
هزینه ویزیت روزبه راهبر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر روزبه راهبر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر روزبه راهبر کجا است؟
دکتر روزبه راهبر 1 مطب در مطب کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر روزبه راهبر را ببینید.
+
آیا دکتر روزبه راهبر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر روزبه راهبر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر روزبه راهبر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر روزبه راهبر متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر روزبه راهبر چه زمانی است؟
دکتر روزبه راهبر از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر روزبه راهبر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر روزبه راهبر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر روزبه راهبر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر روزبه راهبر 5 از 5 است.

درباره دکتر روزبه راهبردکتر روزبه راهبر dr rozbeh rahbar از دکترهای متخصص جراحی عمومی اهواز هستند. مطب دکتر روزبه راهبر در اهواز، کیانپارس، پهلوان شرقی، مجتمع صدرا، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر روزبه راهبر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133368468 , 06133368467 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر روزبه راهبر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر روزبه راهبر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر روزبه راهبر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر روزبه راهبر متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر روزبه راهبر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.