دکتر امین قانعی

دکتر امین قانعی

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

درباره‌ی پزشک

سایت پزشک : www.doctorghanei.com

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران

رتبه برتر بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک

کد نظام پزشکی

۱۲۱۴۶۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر امین قانعی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۸۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر امین قانعی
دکتر امین قانعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امین قانعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امین قانعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امین قانعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امین قانعی چقدر است؟
هزینه ویزیت امین قانعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین قانعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امین قانعی کجا است؟
دکتر امین قانعی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر امین قانعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امین قانعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امین قانعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امین قانعی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امین قانعی چه زمانی است؟
دکتر امین قانعی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امین قانعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امین قانعی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر امین قانعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امین قانعی 0 از 5 است.

درباره دکتر امین قانعی

دکتر امین قانعی dr amin ghanei از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی هستند. مطب دکتر امین قانعی در واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امین قانعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امین قانعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امین قانعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امین قانعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امین قانعی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امین قانعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.