دکتر رویا کلیشادی

دکتر رویا کلیشادی

تخصص کودکان و نوزادان

کد نظام پزشکی

26027
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رویا کلیشادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رویا کلیشادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نطهره سادات
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک عال هستن فقط منشی پاسخ گو تلفنهای ما نیست من نوبت اینترنتی گرفتم برای دخترم ولی اتفاقی اقتاد که خواستم تاریخ نوبتم را تغییر دهم هرچه تماس گرفتم مطب پاسخ گو نبودند روز قبل نوبتم مراجعه کردم مطب بسته بود در صورتی که اگر پاسخ میدادن کار بنده با یک تلفن حل میشد

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رویا کلیشادی

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رویا کلیشادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رویا کلیشادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رویا کلیشادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رویا کلیشادی چقدر است؟
هزینه ویزیت رویا کلیشادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا کلیشادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رویا کلیشادی کجا است؟
دکتر رویا کلیشادی در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر رویا کلیشادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رویا کلیشادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رویا کلیشادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رویا کلیشادی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رویا کلیشادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رویا کلیشادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا کلیشادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رویا کلیشادی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رویا کلیشادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رویا کلیشادی 5 از 5 است.

درباره دکتر رویا کلیشادیدکتر رویا کلیشادی dr roya kelishadi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رویا کلیشادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رویا کلیشادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رویا کلیشادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رویا کلیشادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رویا کلیشادی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رویا کلیشادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.