دکتر فرهاد حیدریان

دکتر فرهاد حیدریان

تخصص کودکان و نوزادان

مشهد

کد نظام پزشکی

۲۹۷۷۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب بلوار احمد آباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان محتشمی، ساختمان سینوهه

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمد آباد
دکتر فرهاد حیدریان
دکتر فرهاد حیدریان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد حیدریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد حیدریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد حیدریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد حیدریان چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد حیدریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد حیدریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد حیدریان کجا است؟
دکتر فرهاد حیدریان 1 مطب در مطب بلوار احمد آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرهاد حیدریان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد حیدریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد حیدریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد حیدریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد حیدریان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد حیدریان چه زمانی است؟
دکتر فرهاد حیدریان از روز شنبه 19 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد حیدریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد حیدریان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرهاد حیدریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد حیدریان 0 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد حیدریان

دکتر فرهاد حیدریان dr farhad heidarian از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر فرهاد حیدریان در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان محتشمی، ساختمان سینوهه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد حیدریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138440709 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد حیدریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد حیدریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد حیدریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد حیدریان تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد حیدریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.