کد نظام پزشکی

۱۰۰۰۹۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان و زایمان و نازایی

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

اصفهان ،خیابان شریعتی ،روبروی اورژانس بیمارستان شریعتی ،ساختمان فراز ،طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شریعتی
دکتر آذر جعفری
دکتر آذر جعفری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آذر جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آذر جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آذر جعفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آذر جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت آذر جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آذر جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آذر جعفری کجا است؟
دکتر آذر جعفری 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آذر جعفری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آذر جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آذر جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آذر جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آذر جعفری متخصص زنان و زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آذر جعفری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آذر جعفری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر آذر جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آذر جعفری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آذر جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آذر جعفری 0 از 5 است.

درباره دکتر آذر جعفری

دکتر آذر جعفری dr azar jafari از دکترهای متخصص تخصص زنان و زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر آذر جعفری در اصفهان ،خیابان شریعتی ،روبروی اورژانس بیمارستان شریعتی ،ساختمان فراز ،طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آذر جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136281588 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آذر جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آذر جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آذر جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آذر جعفری تخصص زنان و زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان و زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آذر جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.