دکتر بتول شریفی مود

دکتر بتول شریفی مود

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

مشهد

کد نظام پزشکی

20876
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عدالت، عدالت ۲، طبقه ۲

تلفن:05138439853

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بتول شریفی مود را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بتول شریفی مود بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی و محترم ، با تجربه

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی. بسیار خوشرو. دقیق. با حوصله و طریقه مصرف داروها رو مثل یک معلم با حوصله توضیح میدادن

عماد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

پیمان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده حاذق، محترم و صبور هستن، بر خلاف خیلی از پزشکان دیگه با داروهای ساده و ارزان ولی موثر درمان میکنن و بسیار پیگیر روند بهبود هستن

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون خیلی ایشون صبور و‌کار بلد هستن و معاینه درست و دقیق انجام میدن من ممنونم ازایشون و کادرشون

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بتول شریفی مود
نوبت مطب بلوار احمدآباد
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عدالت، عدالت ۲، طبقه ۲
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بتول شریفی مود را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بتول شریفی مود نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بتول شریفی مود در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بتول شریفی مود چقدر است؟
هزینه ویزیت بتول شریفی مود با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بتول شریفی مود می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بتول شریفی مود کجا است؟
دکتر بتول شریفی مود 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بتول شریفی مود را ببینید.
+
آیا دکتر بتول شریفی مود امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بتول شریفی مود در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بتول شریفی مود در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بتول شریفی مود متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بتول شریفی مود چه زمانی است؟
دکتر بتول شریفی مود از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بتول شریفی مود در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بتول شریفی مود چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر بتول شریفی مود رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بتول شریفی مود 5 از 5 است.

درباره دکتر بتول شریفی موددکتر بتول شریفی مود dr batol sharifi mood از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری مشهد هستند. مطب دکتر بتول شریفی مود در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عدالت، عدالت ۲، طبقه ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بتول شریفی مود می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138439853 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بتول شریفی مود و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بتول شریفی مود هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بتول شریفی مود فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بتول شریفی مود متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بتول شریفی مود مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.