دکتر علی سعادت طرقی

دکتر علی سعادت طرقی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

مشهد

کد نظام پزشکی

62787
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب خیابان چمران

آدرس:

مشهد، خیابان چمران، چمران ۱۱، ساختمان پزشکان نور، واحد ۱

تلفن:05138522776

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی سعادت طرقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی سعادت طرقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مهناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی سعادت طرقی
نوبت مطب خیابان چمران
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، خیابان چمران، چمران ۱۱، ساختمان پزشکان نور، واحد ۱

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی سعادت طرقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی سعادت طرقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی سعادت طرقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی سعادت طرقی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی سعادت طرقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی سعادت طرقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی سعادت طرقی کجا است؟
دکتر علی سعادت طرقی 1 مطب در مطب خیابان چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی سعادت طرقی را ببینید.
+
آیا دکتر علی سعادت طرقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی سعادت طرقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی سعادت طرقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی سعادت طرقی متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی سعادت طرقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی سعادت طرقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی سعادت طرقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی سعادت طرقی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر علی سعادت طرقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی سعادت طرقی 3 از 5 است.

درباره دکتر علی سعادت طرقیدکتر علی سعادت طرقی dr ali saadat toroghi از دکترهای متخصص شبکیه (ویتره و رتین) مشهد هستند. مطب دکتر علی سعادت طرقی در مشهد، خیابان چمران، چمران ۱۱، ساختمان پزشکان نور، واحد ۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی سعادت طرقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138522776 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی سعادت طرقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی سعادت طرقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی سعادت طرقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی سعادت طرقی متخصص شبکیه (ویتره و رتین) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شبکیه (ویتره و رتین) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی سعادت طرقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.