دکتر سعید موسوی زاده جزایری

دکتر سعید موسوی زاده جزایری

تخصص داخلی

مشهد

کد نظام پزشکی

۲۷۸۳۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان طلاب

آدرس:

مشهد، سی متری طلاب، نبش مفتح ۳

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان طلاب
دکتر سعید موسوی زاده جزایری
دکتر سعید موسوی زاده جزایری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید موسوی زاده جزایری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید موسوی زاده جزایری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید موسوی زاده جزایری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید موسوی زاده جزایری چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید موسوی زاده جزایری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید موسوی زاده جزایری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید موسوی زاده جزایری کجا است؟
دکتر سعید موسوی زاده جزایری 1 مطب در مطب خیابان طلاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعید موسوی زاده جزایری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید موسوی زاده جزایری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید موسوی زاده جزایری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید موسوی زاده جزایری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید موسوی زاده جزایری متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید موسوی زاده جزایری چه زمانی است؟
دکتر سعید موسوی زاده جزایری از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید موسوی زاده جزایری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید موسوی زاده جزایری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سعید موسوی زاده جزایری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید موسوی زاده جزایری 0 از 5 است.

درباره دکتر سعید موسوی زاده جزایری

دکتر سعید موسوی زاده جزایری dr saeid mosavi zade jazaeri از دکترهای متخصص تخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر سعید موسوی زاده جزایری در مشهد، سی متری طلاب، نبش مفتح ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید موسوی زاده جزایری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05132768478 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید موسوی زاده جزایری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید موسوی زاده جزایری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید موسوی زاده جزایری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید موسوی زاده جزایری تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید موسوی زاده جزایری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.