دکتر امین اله پیرایه گر

دکتر امین اله پیرایه گر

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

۲۱۶۱۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب هفده شهریور

آدرس:

تهران، خیابان 17شهریور جنوبی، خیابان شهید رضایی شرقی، ایستگاه موزائیک سازی، روبه روی فروشگاه افق کوروش، جنب آزمایشگاه صدرآزما

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هفده شهریور
دکتر امین اله پیرایه گر
دکتر امین اله پیرایه گر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امین اله پیرایه گر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امین اله پیرایه گر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امین اله پیرایه گر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امین اله پیرایه گر چقدر است؟
هزینه ویزیت امین اله پیرایه گر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین اله پیرایه گر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امین اله پیرایه گر کجا است؟
دکتر امین اله پیرایه گر 1 مطب در مطب هفده شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امین اله پیرایه گر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امین اله پیرایه گر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امین اله پیرایه گر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امین اله پیرایه گر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امین اله پیرایه گر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امین اله پیرایه گر چه زمانی است؟
دکتر امین اله پیرایه گر از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امین اله پیرایه گر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امین اله پیرایه گر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر امین اله پیرایه گر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امین اله پیرایه گر 0 از 5 است.

درباره دکتر امین اله پیرایه گر

دکتر امین اله پیرایه گر dr aminollah pirayeh gar از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر امین اله پیرایه گر در تهران، خیابان 17شهریور جنوبی، خیابان شهید رضایی شرقی، ایستگاه موزائیک سازی، روبه روی فروشگاه افق کوروش، جنب آزمایشگاه صدرآزما واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امین اله پیرایه گر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02136624239 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امین اله پیرایه گر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امین اله پیرایه گر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امین اله پیرایه گر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امین اله پیرایه گر تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امین اله پیرایه گر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.