دکتر احمدرضا کریم زادگان

دکتر احمدرضا کریم زادگان

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

81703
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب توانیر

آدرس:

تهران ، خیابان ولیعصر، سه را توانیر، روبه روی بیمارستان دی ، ساحتمان200، طبقه4، واحد10

تلفن:02188788239

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمدرضا کریم زادگان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدرضا کریم زادگان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ملکه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش اخلاق و در تخصص خودشون عالی هستند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر احمدرضا کریم زادگان
نوبت مطب توانیر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران ، خیابان ولیعصر، سه را توانیر، روبه روی بیمارستان دی ، ساحتمان200، طبقه4، واحد10
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 25 خرداد ساعت 13:45
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدرضا کریم زادگان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدرضا کریم زادگان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا کریم زادگان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدرضا کریم زادگان چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدرضا کریم زادگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا کریم زادگان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدرضا کریم زادگان کجا است؟
دکتر احمدرضا کریم زادگان 1 مطب در مطب توانیر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمدرضا کریم زادگان را ببینید.
+
آیا دکتر احمدرضا کریم زادگان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا کریم زادگان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدرضا کریم زادگان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدرضا کریم زادگان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدرضا کریم زادگان چه زمانی است؟
دکتر احمدرضا کریم زادگان از روز پنج‌شنبه 25 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا کریم زادگان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدرضا کریم زادگان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر احمدرضا کریم زادگان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدرضا کریم زادگان 5 از 5 است.

درباره دکتر احمدرضا کریم زادگاندکتر احمدرضا کریم زادگان dr ahmadreza karimzadegan از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر احمدرضا کریم زادگان در تهران ، خیابان ولیعصر، سه را توانیر، روبه روی بیمارستان دی ، ساحتمان200، طبقه4، واحد10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدرضا کریم زادگان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188788239 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدرضا کریم زادگان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدرضا کریم زادگان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدرضا کریم زادگان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدرضا کریم زادگان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدرضا کریم زادگان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.