دکتر سعید مرزبان راد

دکتر سعید مرزبان راد

تخصص جراحی عمومی

جراحی تیروئید و جراحی زیبایی شکم و پستان
تهران

کد نظام پزشکی

20932

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب گیشا

آدرس:

تهران، اتوبان چمران جنوب، خیابان جلال آل احمد غرب، رو به روی بانک کشاورزی دوم، قبل از پل هوایی، سمت راست، پلاک 135 طبقه 2، واحد 4

تلفن:02188277643

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید مرزبان راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سعید مرزبان راد
نوبت مطب گیشا
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، اتوبان چمران جنوب، خیابان جلال آل احمد غرب، رو به روی بانک کشاورزی دوم، قبل از پل هوایی، سمت راست، پلاک 135 طبقه 2، واحد 4

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید مرزبان راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید مرزبان راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید مرزبان راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید مرزبان راد چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید مرزبان راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید مرزبان راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید مرزبان راد کجا است؟
دکتر سعید مرزبان راد 1 مطب در مطب گیشا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید مرزبان راد را ببینید.
+
آیا دکتر سعید مرزبان راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید مرزبان راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید مرزبان راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید مرزبان راد متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید مرزبان راد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعید مرزبان راد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید مرزبان راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید مرزبان راد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سعید مرزبان راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید مرزبان راد 0 از 5 است.

درباره دکتر سعید مرزبان راددکتر سعید مرزبان راد dr saeed marzban rad از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر سعید مرزبان راد در تهران، اتوبان چمران جنوب، خیابان جلال آل احمد غرب، رو به روی بانک کشاورزی دوم، قبل از پل هوایی، سمت راست، پلاک 135 طبقه 2، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید مرزبان راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188277643 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید مرزبان راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید مرزبان راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید مرزبان راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید مرزبان راد متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید مرزبان راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.