دکتر امید آمالی

دکتر امید آمالی

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ آنژیوپلاستی
تهران

کد نظام پزشکی

138854
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب مهرآباد جنوبی

آدرس:

تهران، مهرآباد جنوبی، دانشگاه هوایی جنوبی، تفرش شرقی، پلاک ۱۶۰، طبقه ۳

تلفن:02166650437

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امید آمالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امید آمالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مجید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

جوان با ادب و با حوصله هستند. توسط دکتر آمالی آنژیو قلب شده‌ بودم و ایراد عروق قلبم تشخیص صحیح داده بودند. الآن هم تحت درمان دارویی و چک‌آپ دوره‌ای هستم. از دکتر آمالی رضایت دارم. 🙏🏻🙏🏻

ملیحه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک دانا و با تجربه ایی بودند

ساناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آنژیوگرافی بسیار عال انجامداده اند و تشخیص ایشان فوالعاده عالی و خوب بود که به دیگران هم توصیه نمودم حتما ویزیت انجام دهند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر امید آمالی
نوبت مطب مهرآباد جنوبی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، مهرآباد جنوبی، دانشگاه هوایی جنوبی، تفرش شرقی، پلاک ۱۶۰، طبقه ۳
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امید آمالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امید آمالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امید آمالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امید آمالی چقدر است؟
هزینه ویزیت امید آمالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امید آمالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امید آمالی کجا است؟
دکتر امید آمالی 1 مطب در مطب مهرآباد جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امید آمالی را ببینید.
+
آیا دکتر امید آمالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امید آمالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امید آمالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امید آمالی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امید آمالی چه زمانی است؟
دکتر امید آمالی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امید آمالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امید آمالی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر امید آمالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امید آمالی 5 از 5 است.

درباره دکتر امید آمالیدکتر امید آمالی dr omid amali از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر امید آمالی در تهران، مهرآباد جنوبی، دانشگاه هوایی جنوبی، تفرش شرقی، پلاک ۱۶۰، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امید آمالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166650437 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امید آمالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امید آمالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امید آمالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امید آمالی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امید آمالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.