دکتر مریم نسیمی

دکتر مریم نسیمی

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

125356
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب جردن

آدرس:

تهران، بلوار آفریقا، مابین چهارراه جهان کودک و پل میرداماد، خیابان پدیدار، پلاک 26

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم نسیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم نسیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر بسیار دقیق و باحوصله و خوش اخلاق در کل عالییی هستن ممنونم از ایشون و کارکنان مطبشون

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

If you want to believe in miracle, meet her

بهاره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جلسه اول مراجعم بود، برای ریزش مو مراجعه کرده بودم.خانم دکتر با کمال آرامش به تمام حرف‌هام گوش دادن، وقت لازم و کافی برای ویزیت کردن گذاشتن

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

یک استاد به تمام معنا و قابل ارزش

فرمانعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

توضیحات دقیق وکامل ضمن اینکه پدرم در بیمارستان رازی مریض ایشون بودن خیلی با حوصله درمان شدن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم نسیمی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم نسیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم نسیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم نسیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم نسیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم نسیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم نسیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم نسیمی کجا است؟
دکتر مریم نسیمی 1 مطب در مطب جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم نسیمی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم نسیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم نسیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم نسیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم نسیمی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم نسیمی چه زمانی است؟
دکتر مریم نسیمی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم نسیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم نسیمی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر مریم نسیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم نسیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم نسیمیدکتر مریم نسیمی dr maryam nasimi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر مریم نسیمی در تهران، بلوار آفریقا، مابین چهارراه جهان کودک و پل میرداماد، خیابان پدیدار، پلاک 26 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم نسیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188873478-09925504978 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم نسیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم نسیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم نسیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم نسیمی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم نسیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.