آمنه دقیقی خدا شهری

آمنه دقیقی خدا شهری

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناسی کودک و نوجوان
تهران

درباره‌ی پزشک

مدس دانشگاه

پژوهشگر حوزه کودک و نوجوان و درمانگر

پیشگیری، تشخیص و درمان اختلال‌های کودک و نوجوان، بازی درمانی، رفتار درمانی، آگهی بخشی به نوجوان و خانواده

آگاهی دهی بلوغ و ...

کد نظام پزشکی

4810

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب مرزداران

آدرس:

تهران، اشرفی اصفهانی ابتدای مرزداران، پلاک 227، طبقه 5، واحد 6

تلفن:02144225566

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، ضلع شمالی ایستگاه مترو صادقیه، نبش کوچه هفتم، ساختمان آریا، طبقه 1، واحد3

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران آمنه دقیقی خدا شهری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب صادقیه

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با آمنه دقیقی خدا شهری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

آمنه دقیقی خدا شهری
آمنه دقیقی خدا شهری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت آمنه دقیقی خدا شهری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آمنه دقیقی خدا شهری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد آمنه دقیقی خدا شهری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت آمنه دقیقی خدا شهری چقدر است؟
هزینه ویزیت آمنه دقیقی خدا شهری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل آمنه دقیقی خدا شهری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب آمنه دقیقی خدا شهری کجا است؟
دکترآمنه دقیقی خدا شهری مطب مرزداران و مطب صادقیه مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب آمنه دقیقی خدا شهری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا آمنه دقیقی خدا شهری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آمنه دقیقی خدا شهری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
آمنه دقیقی خدا شهری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آمنه دقیقی خدا شهری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد آمنه دقیقی خدا شهری چه زمانی است؟
دکتر آمنه دقیقی خدا شهری از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل آمنه دقیقی خدا شهری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از آمنه دقیقی خدا شهری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به آمنه دقیقی خدا شهری رای داده‌اند. میانگین امتیازی آمنه دقیقی خدا شهری 0 از 5 است.

درباره آمنه دقیقی خدا شهریدکترآمنه دقیقی خدا شهری ameneh daghighi khodashahri از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب آمنه دقیقی خدا شهری در تهران، ضلع شمالی ایستگاه مترو صادقیه، نبش کوچه هفتم، ساختمان آریا، طبقه 1، واحد3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب آمنه دقیقی خدا شهری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144076379-02144056335 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام آمنه دقیقی خدا شهری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی آمنه دقیقی خدا شهری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط آمنه دقیقی خدا شهری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از آمنه دقیقی خدا شهری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد آمنه دقیقی خدا شهری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.