دکتر سعید مرندی

دکتر سعید مرندی

تخصص پوست، مو و زیبایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

26395
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان چهارباغ بالا

آدرس:

اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، مجتمع پارسیان، روبروی شرکت زمزم، واحد314

تلفن:03136279531

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید مرندی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید مرندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

صنوبر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی و متین

آیسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوش برخورد بودند ولی برای روند درمان نیتونم نظربدم باید یه مدت بگذره

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید مرندیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید مرندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید مرندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید مرندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید مرندی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید مرندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید مرندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید مرندی کجا است؟
دکتر سعید مرندی 1 مطب در مطب خیابان چهارباغ بالا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید مرندی را ببینید.
+
آیا دکتر سعید مرندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید مرندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید مرندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید مرندی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید مرندی چه زمانی است؟
دکتر سعید مرندی از روز یکشنبه 9 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید مرندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید مرندی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سعید مرندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید مرندی 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید مرندیدکتر سعید مرندی dr saeed marandi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی اصفهان هستند. مطب دکتر سعید مرندی در اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، مجتمع پارسیان، روبروی شرکت زمزم، واحد314 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید مرندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136279531 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید مرندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید مرندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید مرندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید مرندی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید مرندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.