دکتر محمدرضا نجارزادگان

دکتر محمدرضا نجارزادگان

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

127026

درباره‌پزشک

عضو انجمن روانپزشکان اروپا

درمان اعتیاد

مشاوره و رواندرمانی

درمان اضطراب، افسردگی، وسواس

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

تهران، یوسف آباد، کوچه ۵۷ اسدآبادی، کلینیک یاریگر

تلفن:02188060379

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا نجارزادگان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا نجارزادگانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا نجارزادگان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا نجارزادگان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا نجارزادگان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا نجارزادگان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا نجارزادگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا نجارزادگان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا نجارزادگان کجا است؟
دکتر محمدرضا نجارزادگان 1 مطب در مطب یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا نجارزادگان را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا نجارزادگان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا نجارزادگان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا نجارزادگان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا نجارزادگان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا نجارزادگان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا نجارزادگان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا نجارزادگان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا نجارزادگان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا نجارزادگان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا نجارزادگان 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا نجارزادگاندکتر محمدرضا نجارزادگان dr mohammadreza najarzadegan از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا نجارزادگان در تهران، خیابان ستارخان، بعد از فلکه اول صادقیه، نرسیده به چهارراه خسرو، پلاک 964، ساختمان پزشکان سبز، طبقه 3، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا نجارزادگان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144258175 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا نجارزادگان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا نجارزادگان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا نجارزادگان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا نجارزادگان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا نجارزادگان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.