%92
پیشنهاد(از 12 کاربر)

درباره‌پزشک

آدرس وب سایت دکتر منصوره پژمان منش:

https://www.dr-pejmanmanesh.ir/

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ نازایی و آی وی اف

اطلاعات مطب خیابان چهارباغ بالا

آدرس:

اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، نرسیده به دروازه شیراز، کوی بهار آزادی، مجتمع بهار، طبقه 2، واحد 205

تلفن:03136206186

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصوره پژمان منش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصوره پژمان منش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%92
11 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

مارال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عدم رضایت

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم دکتر خیلی صبورانه به حرف های من گوش دادن و امید را در من زنده کردن انشاالله که درمانشون هم عالی باشه

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

چون فوق تخصص نازایی میباشند.

رضوان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوش برخورد، معاینه دقیق، گذاشتن وقت کافی جهت بررسی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر منصوره پژمان منشسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصوره پژمان منش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصوره پژمان منش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصوره پژمان منش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصوره پژمان منش چقدر است؟
هزینه ویزیت منصوره پژمان منش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره پژمان منش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصوره پژمان منش کجا است؟
دکتر منصوره پژمان منش 1 مطب در مطب خیابان چهارباغ بالا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصوره پژمان منش را ببینید.
+
آیا دکتر منصوره پژمان منش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره پژمان منش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصوره پژمان منش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصوره پژمان منش متخصص زنان، زایمان و نازایی و نازایی و آی وی اف هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصوره پژمان منش چه زمانی است؟
دکتر منصوره پژمان منش از روز یکشنبه 14 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره پژمان منش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصوره پژمان منش چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر منصوره پژمان منش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصوره پژمان منش 5 از 5 است.

درباره دکتر منصوره پژمان منشدکتر منصوره پژمان منش dr mansoreh pezhman manesh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر منصوره پژمان منش در اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، نرسیده به دروازه شیراز، کوی بهار آزادی، مجتمع بهار، طبقه 2، واحد 205 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصوره پژمان منش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136206186 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصوره پژمان منش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصوره پژمان منش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصوره پژمان منش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصوره پژمان منش متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصوره پژمان منش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.