دکتر سیما قدرتی

دکتر سیما قدرتی

دکترای روانشناسی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۴۳۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

تهران، ستارخان، روبروی برق آلستوم، پلاک 836، طبقه اول، واحد 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیما قدرتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیما قدرتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ستارخان
ملاحظات

توجه توجه ** مراجعین محترم، خواهشمندیم، بعد از ثبت نوبت برای هماهنگی مجدد با منشی، با شماره مطب تماس حاصل فرمایید.

هزینه ویزیت برای 45 دقیقه می باشد.

دکتر سیما قدرتی
دکتر سیما قدرتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیما قدرتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیما قدرتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیما قدرتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیما قدرتی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیما قدرتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیما قدرتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیما قدرتی کجا است؟
دکتر سیما قدرتی 1 مطب در مطب ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیما قدرتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیما قدرتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیما قدرتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیما قدرتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیما قدرتی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیما قدرتی چه زمانی است؟
دکتر سیما قدرتی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیما قدرتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیما قدرتی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سیما قدرتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیما قدرتی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیما قدرتیدکتر سیما قدرتی dr sima ghodrati از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر سیما قدرتی در تهران، ستارخان، روبروی برق آلستوم، پلاک 836، طبقه اول، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیما قدرتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144293085 ,09339195055 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیما قدرتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیما قدرتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیما قدرتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیما قدرتی تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیما قدرتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.