دکتر رقیه کریمی افشار

دکتر رقیه کریمی افشار

پزشک عمومی

کرمان

کد نظام پزشکی

123512

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان شفا

آدرس:

کرمان، خیابان شفا، مجتمع پزشکی شفا، طبقه دوم، واحد 2064

تلفن:03432478147

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رقیه کریمی افشار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رقیه کریمی افشار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رقیه کریمی افشار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رقیه کریمی افشار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رقیه کریمی افشار چقدر است؟
هزینه ویزیت رقیه کریمی افشار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه کریمی افشار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رقیه کریمی افشار کجا است؟
دکتررقیه کریمی افشار مطب خیابان شفا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رقیه کریمی افشار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رقیه کریمی افشار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه کریمی افشار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رقیه کریمی افشار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رقیه کریمی افشار متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رقیه کریمی افشار چه زمانی است؟
دکتر رقیه کریمی افشار از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه کریمی افشار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رقیه کریمی افشار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رقیه کریمی افشار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رقیه کریمی افشار 0 از 5 است.

درباره دکتر رقیه کریمی افشاردکتررقیه کریمی افشار dr roghayeh karimi afshar از دکترهای متخصص عمومی کرمان هستند. مطب دکتر رقیه کریمی افشار در کرمان، خیابان شفا، مجتمع پزشکی شفا، طبقه دوم، واحد 2064 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رقیه کریمی افشار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432478147 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رقیه کریمی افشار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رقیه کریمی افشار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رقیه کریمی افشار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رقیه کریمی افشار متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رقیه کریمی افشار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.