دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمدمهدی گویا

دکتر محمدمهدی گویا

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

تهران

کد نظام پزشکی

21139
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص بیماری های عفونی، داخلی، ایدز و بیماری های آمیزشی

عضو هیات علمی دانشگاه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب اکباتان

آدرس:

تهران، شهرک اکباتان، بالاتر از سه راه مخابرات، کوچه حسین خانی، کلینیک تخصصی صبا

تلفن:02144665320

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدمهدی گویا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدمهدی گویا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

فرحان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ایشون پزشک بسیار با تجربه ای هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدمهدی گویا
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب اکباتان
تهران - تهران، شهرک اکباتان، بالاتر از سه راه مخابرات، کوچه حسین خانی، کلینیک تخصصی صبا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدمهدی گویا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدمهدی گویا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدمهدی گویا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی گویا چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدمهدی گویا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی گویا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدمهدی گویا کجا است؟
دکتر محمدمهدی گویا 1 مطب در مطب اکباتان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدمهدی گویا را ببینید.
+
آیا دکتر محمدمهدی گویا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی گویا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدمهدی گویا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدمهدی گویا متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدمهدی گویا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدمهدی گویا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی گویا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدمهدی گویا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدمهدی گویا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدمهدی گویا 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدمهدی گویا


دکتر محمدمهدی گویا dr mohammad mahdi goya از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر محمدمهدی گویا در تهران، شهرک اکباتان، بالاتر از سه راه مخابرات، کوچه حسین خانی، کلینیک تخصصی صبا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدمهدی گویا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144665320 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدمهدی گویا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدمهدی گویا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدمهدی گویا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدمهدی گویا متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدمهدی گویا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.