%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

درمان افسردگی و اضطراب

زوج درمانی و مشاوره ازدواج

ترک سیگار و اعتیاد

درمان اختلالات جنسی

اختلالات کودک و نوجوان

کد نظام پزشکی

114803

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان شفا

آدرس:

کرمان، خیابان شفا، مجتمع پزشکان شفا، طبقه دوم، واحد 2063

تلفن:09137909006

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مژده شفیعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژده شفیعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شفا
ملاحظات

بیماران محترم:هزینه ویزیت بابت 10 دقیقه، مبلغ000 100تومان

و هزینه مشاوره بابت 30 دقیقه مبلغ 200000تومان می باشد.

لطفا بابت مشاوره بعد از ساعت 8:30نوبت بگیرید.

فقط ویزیت از طریق سایت مقدور می باشد.

دکتر مژده شفیعی
دکتر مژده شفیعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژده شفیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژده شفیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژده شفیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژده شفیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت مژده شفیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژده شفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژده شفیعی کجا است؟
دکترمژده شفیعی مطب خیابان شفا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مژده شفیعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مژده شفیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژده شفیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژده شفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژده شفیعی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژده شفیعی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مژده شفیعی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژده شفیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژده شفیعی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر مژده شفیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژده شفیعی 5 از 5 است.

درباره دکتر مژده شفیعیدکترمژده شفیعی dr mozhdeh shafiei از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرمان هستند. مطب دکتر مژده شفیعی در کرمان، خیابان شفا، مجتمع پزشکان شفا، طبقه دوم، واحد 2063 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژده شفیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09137909006 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژده شفیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژده شفیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژده شفیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژده شفیعی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژده شفیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.