دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمد فرحمند پرکار

دکتر محمد فرحمند پرکار

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

13378

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب فلکه اول خزانه

آدرس:

تهران، فلکه اول خزانه بخارایی، طبقه بالایی بانک پارسیان ،طبقه دوم

اطلاعات مطب ظفر

آدرس:

تهران، خیابان دکتر علی شریعتی، نبش شمالی، خیابان ظفر، ساختمان پزشکان ظفر

تلفن:02122228878

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد فرحمند پرکار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد فرحمند پرکار
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب فلکه اول خزانه
تهران - تهران، فلکه اول خزانه بخارایی، طبقه بالایی بانک پارسیان ،طبقه دوم


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ظفر
تهران - تهران، خیابان دکتر علی شریعتی، نبش شمالی، خیابان ظفر، ساختمان پزشکان ظفر


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد فرحمند پرکار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد فرحمند پرکار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد فرحمند پرکار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد فرحمند پرکار چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد فرحمند پرکار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فرحمند پرکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد فرحمند پرکار کجا است؟
دکتر محمد فرحمند پرکار 2 مطب در مطب فلکه اول خزانه و مطب ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد فرحمند پرکار را ببینید.
+
آیا دکتر محمد فرحمند پرکار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فرحمند پرکار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد فرحمند پرکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد فرحمند پرکار متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد فرحمند پرکار چه زمانی است؟
دکتر محمد فرحمند پرکار از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد فرحمند پرکار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد فرحمند پرکار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد فرحمند پرکار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد فرحمند پرکار 0 از 5 است.
درباره دکتر محمد فرحمند پرکار


دکتر محمد فرحمند پرکار dr mohammad farahman از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر محمد فرحمند پرکار در تهران، خیابان دکتر علی شریعتی، نبش شمالی، خیابان ظفر، ساختمان پزشکان ظفر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد فرحمند پرکار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122228878 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد فرحمند پرکار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد فرحمند پرکار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد فرحمند پرکار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد فرحمند پرکار متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد فرحمند پرکار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.