دکتر سید احمد حسن زاده

دکتر سید احمد حسن زاده

تخصص گوش، حلق و بینی

کرج

کد نظام پزشکی

19929
%86
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، اول بلوار طالقانی شمالی، پشت اداره پست، کوچه تربیت بدنی

تلفن:02632240343

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید احمد حسن زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید احمد حسن زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%86
12 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

نسخه ای که تجویز کردن فقط یک مسکن ساده بود و درد شدید بیمار براشون مهم نبود و گفتن به متخصص مغزواعصاب مراجعه کنید.

میثم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

یک دکتر خوب و با تجربه

صغری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با حوصله گوش میکردن،توضیح میدادن،و خوشرو بودن

هانیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتری حاذق و خوش برخورد

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بنده متوجه صحبت های دکتر نشدم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید احمد حسن زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید احمد حسن زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید احمد حسن زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید احمد حسن زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید احمد حسن زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سید احمد حسن زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد حسن زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید احمد حسن زاده کجا است؟
دکتر سید احمد حسن زاده 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید احمد حسن زاده را ببینید.
+
آیا دکتر سید احمد حسن زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد حسن زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید احمد حسن زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید احمد حسن زاده متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید احمد حسن زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید احمد حسن زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد حسن زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید احمد حسن زاده چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر سید احمد حسن زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید احمد حسن زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر سید احمد حسن زادهدکتر سید احمد حسن زاده dr seyyed ahmad hasanzadeh از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی کرج هستند. مطب دکتر سید احمد حسن زاده در کرج، چهارراه طالقانی، اول بلوار طالقانی شمالی، پشت اداره پست، کوچه تربیت بدنی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید احمد حسن زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632240343 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید احمد حسن زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید احمد حسن زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید احمد حسن زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید احمد حسن زاده متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید احمد حسن زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.