نفیسه اخوت علویان

نفیسه اخوت علویان

کد نظام پزشکی: م-9878

نوبت‌دهی اینترنتی مطب نفیسه اخوت علویان

مطب چهارراه طالقانی
آدرس: کرج - کرج، چهارراه طالقانی، روبروی برج آموت، بین دادسرا و کالای ورزشی اورست
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 10:00

درباره نفیسه اخوت علویان

عضو انجمن تشخیص و درمان جنین

کنترل بارداری- مشاوره ازدواج

اریکولوتراپی(درمان از طریق گوش)

آدرس مطب نفیسه اخوت علویان

مطب چهارراه طالقانی
آدرس:
کرج، چهارراه طالقانی، روبروی برج آموت، بین دادسرا و کالای ورزشی اورست

نظرات درباره نفیسه اخوت علویان

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به نفیسه اخوت علویان

چطور می‌توانم نوبت نفیسه اخوت علویان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نفیسه اخوت علویان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نفیسه اخوت علویان در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت نفیسه اخوت علویان چقدر است؟
هزینه ویزیت نفیسه اخوت علویان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نفیسه اخوت علویان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب نفیسه اخوت علویان کجا است؟
دکتر نفیسه اخوت علویان 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نفیسه اخوت علویان را ببینید.
آیا نفیسه اخوت علویان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه اخوت علویان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
نفیسه اخوت علویان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نفیسه اخوت علویان متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نفیسه اخوت علویان چه زمانی است؟
دکتر نفیسه اخوت علویان از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نفیسه اخوت علویان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نفیسه اخوت علویان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نفیسه اخوت علویان رای داده‌اند. میانگین امتیازی نفیسه اخوت علویان 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از نفیسه اخوت علویاندکتر نفیسه اخوت علویان nafiseh okhovat alavian از دکترهای متخصص مامایی کرج هستند. مطب نفیسه اخوت علویان در کرج، چهارراه طالقانی، روبروی برج آموت، بین دادسرا و کالای ورزشی اورست واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نفیسه اخوت علویان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09108528428 , 02632707665 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نفیسه اخوت علویان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نفیسه اخوت علویان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نفیسه اخوت علویان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نفیسه اخوت علویان متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نفیسه اخوت علویان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.