دکتر تکتم حقانیت

دکتر تکتم حقانیت

پزشک عمومی

کرمان

کد نظام پزشکی

137034

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب بلوار جهاد

آدرس:

کرمان، بلوار جهاد، حدفاصل جهاد 3 و 7، ساختمان باران، طبقه 5

تلفن:03432232863

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر تکتم حقانیت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر تکتم حقانیت
نوبت مطب بلوار جهاد
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - ، بلوار جهاد، حدفاصل جهاد 3 و 7، ساختمان باران، طبقه 5
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 29 فروردین ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر تکتم حقانیت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر تکتم حقانیت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر تکتم حقانیت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر تکتم حقانیت چقدر است؟
هزینه ویزیت تکتم حقانیت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر تکتم حقانیت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر تکتم حقانیت کجا است؟
دکتر تکتم حقانیت 1 مطب در مطب بلوار جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر تکتم حقانیت را ببینید.
+
آیا دکتر تکتم حقانیت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر تکتم حقانیت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر تکتم حقانیت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر تکتم حقانیت متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر تکتم حقانیت چه زمانی است؟
دکتر تکتم حقانیت از روز چهارشنبه 29 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر تکتم حقانیت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر تکتم حقانیت چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر تکتم حقانیت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر تکتم حقانیت 0 از 5 است.

درباره دکتر تکتم حقانیتدکتر تکتم حقانیت dr takatoom haghaniat از دکترهای متخصص عمومی کرمان هستند. مطب دکتر تکتم حقانیت در کرمان، بلوار جهاد، حدفاصل جهاد 3 و 7، ساختمان باران، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر تکتم حقانیت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432232863 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر تکتم حقانیت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر تکتم حقانیت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر تکتم حقانیت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر تکتم حقانیت متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر تکتم حقانیت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.