دکتر گوهر گلشاهی

دکتر گوهر گلشاهی

تخصص کودکان و نوزادان

شاهین شهر

کد نظام پزشکی

18778
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی 2 غربی، ساختمان ایرانیان، طبقه دوم

تلفن:03145241453

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر گوهر گلشاهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر گوهر گلشاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

دریا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دخترم اگزما داشت با مراجعه به دکتر فورا خوب شد.

مهرسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

چون طی این ۲۰ روزی که دخترم به دنیا اومده هیچ دکتری مثل خانم دکتر گلشاهی تشخیص درست وداروی مناسب تجویز نکردن.واقعا ممنون از وجود همچین دکترهای متخصصی

برسام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

راهنماییهای خوبی انجام می دهند.

مژده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص صحیح ، برخورد مناسب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر گوهر گلشاهیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر گوهر گلشاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر گوهر گلشاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر گوهر گلشاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر گوهر گلشاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت گوهر گلشاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر گوهر گلشاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر گوهر گلشاهی کجا است؟
دکتر گوهر گلشاهی 1 مطب در مطب خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر گوهر گلشاهی را ببینید.
+
آیا دکتر گوهر گلشاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر گوهر گلشاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر گوهر گلشاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر گوهر گلشاهی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر گوهر گلشاهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر گوهر گلشاهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر گوهر گلشاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر گوهر گلشاهی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر گوهر گلشاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر گوهر گلشاهی 5 از 5 است.

درباره دکتر گوهر گلشاهیدکتر گوهر گلشاهی dr gohar golshahi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شاهین شهر هستند. مطب دکتر گوهر گلشاهی در شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی 2 غربی، ساختمان ایرانیان، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر گوهر گلشاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03145241453 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر گوهر گلشاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر گوهر گلشاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر گوهر گلشاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر گوهر گلشاهی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر گوهر گلشاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.