دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر آسیه فروتنی

دکتر آسیه فروتنی

تخصص چشم پزشکی

شاهین شهر

کد نظام پزشکی

104944
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی 2 غربی، جنب داروخانه دکترعمرانی

تلفن:03145246738

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آسیه فروتنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آسیه فروتنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حاجیه خانم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام۔با اینکہ بار اول بود۔نزد سرکارخانم دکترآسیہ فروتنی ویزیت شدم۔ولی باتجاربی کہ ازمراجعات بہ سایر پزشکان و درمانگاھھای مختلف داشتم۔دکتر آسیہ فروتنی را دکتری باتجربہ ۔خوش برخورد۔مدیرومدبر تشخیص دادم۔خداوندیار و یاورش باد

افسانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خانم دکتر خوب و خوش اخلاق هستن و با تجویز داروی ایشون بهترم

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باسلام دکترخوش اخلاقی بودندمن باراولم بود وازنحوه برخوردشون راضی بودم وامیدوروحیه که درمن ایجاد کردند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آسیه فروتنی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان فردوسی
شاهین شهر - شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی 2 غربی، جنب داروخانه دکترعمرانی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آسیه فروتنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آسیه فروتنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آسیه فروتنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آسیه فروتنی چقدر است؟
هزینه ویزیت آسیه فروتنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آسیه فروتنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آسیه فروتنی کجا است؟
دکتر آسیه فروتنی 1 مطب در مطب خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آسیه فروتنی را ببینید.
+
آیا دکتر آسیه فروتنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آسیه فروتنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آسیه فروتنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آسیه فروتنی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آسیه فروتنی چه زمانی است؟
دکتر آسیه فروتنی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آسیه فروتنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آسیه فروتنی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر آسیه فروتنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آسیه فروتنی 5 از 5 است.
درباره دکتر آسیه فروتنی


دکتر آسیه فروتنی dr asiyeh frotani از دکترهای متخصص چشم پزشکی شاهین شهر هستند. مطب دکتر آسیه فروتنی در شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی 2 غربی، جنب داروخانه دکترعمرانی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آسیه فروتنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03145246738 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آسیه فروتنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آسیه فروتنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آسیه فروتنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آسیه فروتنی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آسیه فروتنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.