%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، کوچه 48، مجتمع پزشکی پایا، طبقه دوم

تلفن:07132334502

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • سلامت
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت

اطلاعات مطب بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی

آدرس:

شیراز، بلوار چمران، بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی

تلفن:07136126110

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حبیب نورانی خجسته را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حبیب نورانی خجسته بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

شاهین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و خوش اخلاق و با حوصله

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

کاشکی که همانطور که همه تعریف میکنند و دکتر کارشون و تشخیص خوب هست به این هم فکر میکردند که برای بیماری که اورژانسی هست هم وقت بگذارند و حال بیمار و خانواده رو درک میکردند...البته در مورد تمام پزشک ها این نظر رو دارم....

نرگس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار عالی هستند و با تجربه

ارشیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار عالی و با تجربه.

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و خوش اخلاق. باحوصله. تجربه ی بالا و تشخیص عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حبیب نورانی خجسته


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حبیب نورانی خجسته را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حبیب نورانی خجسته نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حبیب نورانی خجسته در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حبیب نورانی خجسته چقدر است؟
هزینه ویزیت حبیب نورانی خجسته با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب نورانی خجسته می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حبیب نورانی خجسته کجا است؟
دکتر حبیب نورانی خجسته 2 مطب در مطب خیابان زند و مطب بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حبیب نورانی خجسته را ببینید.
+
آیا دکتر حبیب نورانی خجسته امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب نورانی خجسته در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حبیب نورانی خجسته در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حبیب نورانی خجسته متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حبیب نورانی خجسته چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حبیب نورانی خجسته تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب نورانی خجسته در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حبیب نورانی خجسته چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر حبیب نورانی خجسته رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حبیب نورانی خجسته 5 از 5 است.

درباره دکتر حبیب نورانی خجستهدکتر حبیب نورانی خجسته dr habib norani khojasteh از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر حبیب نورانی خجسته در شیراز، خیابان زند، کوچه 48، مجتمع پزشکی پایا، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حبیب نورانی خجسته می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132334502 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حبیب نورانی خجسته و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حبیب نورانی خجسته هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حبیب نورانی خجسته فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حبیب نورانی خجسته متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حبیب نورانی خجسته مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.