%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۶۶۸۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، کوچه 48، مجتمع پزشکی پایا، طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • سلامت
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت

اطلاعات مطب بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی

آدرس:

شیراز، بلوار چمران، بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر حبیب نورانی خجسته بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

بیماران محترم توجه بفرمایید، اطفال به هیچ عنوان ویزیت نمی شوند.

نوبت های اینترنتی تنها مربوط به بیمارانی ست که بار اول به مطب مراجعه می کنند

لطفا بیمارانی که دارای پرونده می باشند از این طریق نوبت نگیرند.

مطب بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی
دکتر حبیب نورانی خجسته
دکتر حبیب نورانی خجسته

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حبیب نورانی خجسته را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حبیب نورانی خجسته نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حبیب نورانی خجسته در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حبیب نورانی خجسته چقدر است؟
هزینه ویزیت حبیب نورانی خجسته با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب نورانی خجسته می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حبیب نورانی خجسته کجا است؟
دکتر حبیب نورانی خجسته 2 مطب در مطب خیابان زند و مطب بیمارستان مرکزی شیراز ام آر آی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حبیب نورانی خجسته، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حبیب نورانی خجسته امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب نورانی خجسته در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حبیب نورانی خجسته در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حبیب نورانی خجسته متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حبیب نورانی خجسته چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حبیب نورانی خجسته تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب نورانی خجسته در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حبیب نورانی خجسته چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر حبیب نورانی خجسته رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حبیب نورانی خجسته 5 از 5 است.

درباره دکتر حبیب نورانی خجسته

دکتر حبیب نورانی خجسته dr habib norani khojasteh از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر حبیب نورانی خجسته در شیراز، خیابان زند، کوچه 48، مجتمع پزشکی پایا، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حبیب نورانی خجسته می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132334502 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حبیب نورانی خجسته و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حبیب نورانی خجسته هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حبیب نورانی خجسته فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حبیب نورانی خجسته تخصص داخلی ، فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حبیب نورانی خجسته مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.