%100
پیشنهاد(از 42 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

_ درمان بیماری های کلیه و دستگاه تناسلی

_ درمان سنگ کلیه و دستگاه ادراری

_ عفونت های دستگاه ادراری

_ درمان مشکلات جنسی زوجین

_ درمان زودانزالی و اختلال نعوظ آقایان

_ درمان اختلالات دستگاه تناسلی کودکان

_ درمان ناباروری

_ درمان بیماری های پروستات

_ درمان بی اختیاری ادرار

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب بلوار جهاد

آدرس:

کرمان، بلوار جهاد، بین کوچه 3 و 7، ساختمان باران، طبقه 5، واحد 510

تلفن:09012334686

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احسان قانعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احسان قانعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 42 کاربر)

%100
42 کاربر از 42 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  16 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  11 نفر

نظرات

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر صبور و دقیق هستند.

هشام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

محمد حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالین دکتر قانعی.

محمدحسین مشهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام وخدا قوت خدمت آقای دکتر احسان قانعی خدا خیرشون بده، من نتیجه گرفتم، پیشنهاد میکنم از آقای دکتر در مورد مشکلتون که مربوط به ایشان باشد کمک بگیرید تو کارشون خبره هستند.

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی دکتر خوبی هستن و برای بیمار بی نهایت وقت میگزارن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احسان قانعیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احسان قانعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احسان قانعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احسان قانعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احسان قانعی چقدر است؟
هزینه ویزیت احسان قانعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان قانعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احسان قانعی کجا است؟
دکتر احسان قانعی 1 مطب در مطب بلوار جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احسان قانعی را ببینید.
+
آیا دکتر احسان قانعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احسان قانعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احسان قانعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احسان قانعی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احسان قانعی چه زمانی است؟
دکتر احسان قانعی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان قانعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احسان قانعی چقدر است؟
تا کنون 42 نفر به دکتر احسان قانعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احسان قانعی 5 از 5 است.

درباره دکتر احسان قانعیدکتر احسان قانعی dr ehsan ghaneei از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) کرمان هستند. مطب دکتر احسان قانعی در کرمان، بلوار جهاد، بین کوچه 3 و 7، ساختمان باران، طبقه 5، واحد 510 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احسان قانعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09012334686 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احسان قانعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احسان قانعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احسان قانعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احسان قانعی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احسان قانعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.