دکتر مهسا هوشدار

دکتر مهسا هوشدار

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

کرج

کد نظام پزشکی

52136
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، بلوار طالقانی شمالی، کوچه نسیم، جنب کلینیک دکتر تقی زاده، طبقه 3، پلاک 473

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهسا هوشدار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهسا هوشدار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نغمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار مهربان وکاربلد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهسا هوشدارسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهسا هوشدار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا هوشدار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهسا هوشدار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهسا هوشدار چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا هوشدار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا هوشدار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهسا هوشدار کجا است؟
دکتر مهسا هوشدار 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهسا هوشدار را ببینید.
+
آیا دکتر مهسا هوشدار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا هوشدار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهسا هوشدار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا هوشدار متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهسا هوشدار چه زمانی است؟
دکتر مهسا هوشدار از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا هوشدار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهسا هوشدار چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهسا هوشدار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهسا هوشدار 5 از 5 است.

درباره دکتر مهسا هوشداردکتر مهسا هوشدار dr mahsa hoshdar از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرج هستند. مطب دکتر مهسا هوشدار در کرج، بلوار طالقانی شمالی، کوچه نسیم، جنب کلینیک دکتر تقی زاده، طبقه 3، پلاک 473 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهسا هوشدار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09399749761 , 02632264770 , 02632220511 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهسا هوشدار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهسا هوشدار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهسا هوشدار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهسا هوشدار متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهسا هوشدار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.