دکتر اسفندیار نجفی توانا

دکتر اسفندیار نجفی توانا

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

کرج

کد نظام پزشکی

59235
%100
پیشنهاد(از 21 کاربر)

درباره‌پزشک

اکوکاردیوگرافی قلب جنین و نوزادان

اکوکاردیوگرافی قلب کودکان و نوجوانان

آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی

هولتر، تست ورزش، نوار قلب

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، ایستگاه درختی، جنب بانک کشاورزی، ابتدای کوچه مصطفی خمینی، ساختمان پزشکان طالقانی، طبقه 3، واحد 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اسفندیار نجفی توانا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسفندیار نجفی توانا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%100
21 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

اسیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فوق العاده خوش برخورد با انرژی مثبت فراوان

آدرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیارعالی و توانا با دقت وبی نظیر

مجتبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر مهربون و با حوصله.

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

کبرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باحوصله،با دقت،وقت شناس هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اسفندیار نجفی تواناسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسفندیار نجفی توانا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسفندیار نجفی توانا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسفندیار نجفی توانا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسفندیار نجفی توانا چقدر است؟
هزینه ویزیت اسفندیار نجفی توانا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسفندیار نجفی توانا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسفندیار نجفی توانا کجا است؟
دکتر اسفندیار نجفی توانا 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اسفندیار نجفی توانا را ببینید.
+
آیا دکتر اسفندیار نجفی توانا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسفندیار نجفی توانا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسفندیار نجفی توانا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسفندیار نجفی توانا متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسفندیار نجفی توانا چه زمانی است؟
دکتر اسفندیار نجفی توانا از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اسفندیار نجفی توانا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسفندیار نجفی توانا چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر اسفندیار نجفی توانا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسفندیار نجفی توانا 5 از 5 است.

درباره دکتر اسفندیار نجفی توانادکتر اسفندیار نجفی توانا dr esfandiyar najafi tavana از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر اسفندیار نجفی توانا در کرج، چهارراه طالقانی جنوبی، ایستگاه درختی، جنب بانک کشاورزی، ابتدای کوچه مصطفی خمینی، ساختمان پزشکان طالقانی، طبقه 3، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسفندیار نجفی توانا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632711543 ، 09015050681 ، 02634239680 ، 09113815125 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسفندیار نجفی توانا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسفندیار نجفی توانا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسفندیار نجفی توانا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسفندیار نجفی توانا متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسفندیار نجفی توانا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.