دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مرضیه رحیمی

دکتر مرضیه رحیمی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

شاهین شهر

کد نظام پزشکی

123180
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان پروین اعتصامی

آدرس:

شاهین شهر، خیابان پروین اعتصامی(جاده ابریشم)، نبش فرعی یک شرقی، طبقه 3

تلفن:09304871207

بیمه‌های طرف قرارداد

 • سلامت
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرضیه رحیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرضیه رحیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی بودن دقیق هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرضیه رحیمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پروین اعتصامی
شاهین شهر - شاهین شهر، خیابان پروین اعتصامی(جاده ابریشم)، نبش فرعی یک شرقی، طبقه 3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرضیه رحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرضیه رحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه رحیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرضیه رحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرضیه رحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه رحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرضیه رحیمی کجا است؟
دکتر مرضیه رحیمی 1 مطب در مطب خیابان پروین اعتصامی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرضیه رحیمی را ببینید.
+
آیا دکتر مرضیه رحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه رحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرضیه رحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرضیه رحیمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرضیه رحیمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مرضیه رحیمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرضیه رحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرضیه رحیمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مرضیه رحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرضیه رحیمی 5 از 5 است.
درباره دکتر مرضیه رحیمی


دکتر مرضیه رحیمی dr marziyeh rahimi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شاهین شهر هستند. مطب دکتر مرضیه رحیمی در شاهین شهر، خیابان پروین اعتصامی(جاده ابریشم)، نبش فرعی یک شرقی، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرضیه رحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09304871207 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرضیه رحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرضیه رحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرضیه رحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرضیه رحیمی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرضیه رحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.