%100
پیشنهاد(از 18 کاربر)

درباره‌ی پزشک

فوق تخصص نفرولوژی و متخصص داخلی

متخصص داخلی فوق تخصص کلیه ،فشار خون ،پیوند ،سنگ کلیه

همکاری با بیمارستان گلدیس شاهین شهر و بیمارستان عیسی بن مریم اصفهان

کد نظام پزشکی

97504

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی 2 غربی، ساختمان ایرانیان طبقه اول

تلفن:03145270922

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نوشین هاشمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوشین هاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%100
18 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان فردوسی
ملاحظات

**تذکر مهم**

زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک .

زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر نوشین هاشمی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر نوشین هاشمی
دکتر نوشین هاشمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوشین هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوشین هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوشین هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوشین هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت نوشین هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوشین هاشمی کجا است؟
دکترنوشین هاشمی مطب خیابان فردوسی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نوشین هاشمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نوشین هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوشین هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوشین هاشمی متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوشین هاشمی چه زمانی است؟
دکتر نوشین هاشمی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوشین هاشمی چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر نوشین هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوشین هاشمی 5 از 5 است.

درباره دکتر نوشین هاشمیدکترنوشین هاشمی dr nooshin hashemi از دکترهای متخصص داخلی شاهین شهر هستند. مطب دکتر نوشین هاشمی در شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی 2 غربی، ساختمان ایرانیان طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوشین هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03145270922 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوشین هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوشین هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوشین هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوشین هاشمی متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوشین هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.