دکتر احمدرضا رسولی نژاد

دکتر احمدرضا رسولی نژاد

تخصص کودکان و نوزادان

کرج

کد نظام پزشکی

34841
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب گوهردشت

آدرس:

کرج، گوهردشت، فلکه دوم، نبش چهارم غربی و شرقی، جنب پیتزا شیلان، ساختمان برنا

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمدرضا رسولی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدرضا رسولی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر باتجربه ای هستن و تاجای امکان از مواد طبیعی برای درمان استفاده میکنن تا دارو

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمدرضا رسولی نژادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدرضا رسولی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدرضا رسولی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا رسولی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدرضا رسولی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدرضا رسولی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا رسولی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدرضا رسولی نژاد کجا است؟
دکتر احمدرضا رسولی نژاد 1 مطب در مطب گوهردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمدرضا رسولی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر احمدرضا رسولی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا رسولی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدرضا رسولی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدرضا رسولی نژاد متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدرضا رسولی نژاد چه زمانی است؟
دکتر احمدرضا رسولی نژاد از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا رسولی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدرضا رسولی نژاد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر احمدرضا رسولی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدرضا رسولی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر احمدرضا رسولی نژاددکتر احمدرضا رسولی نژاد dr ahmad reza rasolinezhad از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر احمدرضا رسولی نژاد در کرج، گوهردشت، فلکه دوم، نبش چهارم غربی و شرقی، جنب پیتزا شیلان، ساختمان برنا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدرضا رسولی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634453895 , 02634422744 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدرضا رسولی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدرضا رسولی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدرضا رسولی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدرضا رسولی نژاد متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدرضا رسولی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.