مریم نفیسی زاده

مریم نفیسی زاده

کارشناس مامایی

کرج

کد نظام پزشکی

12624

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب گوهردشت

آدرس:

کرج، گوهردشت، خیابان سوم شرقی، مجتمع اداری تجاری گلستان، طبقه 2، واحد 68

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مریم نفیسی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گوهردشت
مریم نفیسی زاده
مریم نفیسی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم نفیسی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم نفیسی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم نفیسی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم نفیسی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم نفیسی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم نفیسی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم نفیسی زاده کجا است؟
دکترمریم نفیسی زاده مطب گوهردشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مریم نفیسی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مریم نفیسی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم نفیسی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم نفیسی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم نفیسی زاده متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم نفیسی زاده چه زمانی است؟
دکتر مریم نفیسی زاده از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم نفیسی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم نفیسی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مریم نفیسی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم نفیسی زاده 0 از 5 است.

درباره مریم نفیسی زادهدکترمریم نفیسی زاده maryam nafisi zade از دکترهای متخصص مامایی کرج هستند. مطب مریم نفیسی زاده در کرج، گوهردشت، خیابان سوم شرقی، مجتمع اداری تجاری گلستان، طبقه 2، واحد 68 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم نفیسی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02134471196-09357293378 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم نفیسی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم نفیسی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم نفیسی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم نفیسی زاده متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم نفیسی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.