نسرین محمدپور

نسرین محمدپور

کارشناس مامایی

کرج

درباره‌ی پزشک

مشاوره قبل و بعد ازدواج

تست سرطان (پاپ اسمیر)

تنظیم خانواده و گذاشتن IUD

کد نظام پزشکی

م-24393

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، پلاک356، طبقه 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نسرین محمدپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
نسرین محمدپور
نسرین محمدپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نسرین محمدپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین محمدپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نسرین محمدپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نسرین محمدپور چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین محمدپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نسرین محمدپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نسرین محمدپور کجا است؟
دکترنسرین محمدپور مطب چهارراه طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب نسرین محمدپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا نسرین محمدپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین محمدپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نسرین محمدپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین محمدپور متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نسرین محمدپور چه زمانی است؟
دکتر نسرین محمدپور از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نسرین محمدپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نسرین محمدپور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نسرین محمدپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی نسرین محمدپور 0 از 5 است.

درباره نسرین محمدپوردکترنسرین محمدپور nasrin mohammad poor از دکترهای متخصص مامایی کرج هستند. مطب نسرین محمدپور در کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، پلاک356، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نسرین محمدپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09389419008-02634470511 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نسرین محمدپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نسرین محمدپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نسرین محمدپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نسرین محمدپور متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نسرین محمدپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.