دکتر شهین افتخار

دکتر شهین افتخار

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج

کد نظام پزشکی

41447

درباره‌پزشک

مشاوره قبل از بارداری، تعیین جنسیت، کنترل بارداری، پاپ اسمیر

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، بالاتر از داروخانه دکتر چلنگر، بالای مانتو فروشی دریا

تلفن:02634434207

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهین افتخار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهین افتخارسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهین افتخار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهین افتخار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهین افتخار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهین افتخار چقدر است؟
هزینه ویزیت شهین افتخار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهین افتخار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهین افتخار کجا است؟
دکتر شهین افتخار 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهین افتخار را ببینید.
+
آیا دکتر شهین افتخار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهین افتخار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهین افتخار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهین افتخار متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهین افتخار چه زمانی است؟
دکتر شهین افتخار از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهین افتخار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهین افتخار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شهین افتخار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهین افتخار 0 از 5 است.

درباره دکتر شهین افتخاردکتر شهین افتخار dr shahin eftekhar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر شهین افتخار در کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی شمالی، بالاتر از داروخانه دکتر چلنگر، بالای مانتو فروشی دریا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهین افتخار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634434207 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهین افتخار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهین افتخار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهین افتخار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهین افتخار متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهین افتخار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.