%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۴۱۶۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب خیابان امام جمعه

آدرس:

کرمان، خیابان امام جمعه، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه 5، واحد 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی خدا رحمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی خدا رحمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۱۰۰
۱۰ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان امام جمعه
ملاحظات

زمان داده شده تقریبی می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی مشخص می شود.

دکتر علی خدا رحمی
دکتر علی خدا رحمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی خدا رحمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی خدا رحمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی خدا رحمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی خدا رحمی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی خدا رحمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی خدا رحمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی خدا رحمی کجا است؟
دکتر علی خدا رحمی 1 مطب در مطب خیابان امام جمعه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی خدا رحمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی خدا رحمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی خدا رحمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی خدا رحمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی خدا رحمی متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی خدا رحمی چه زمانی است؟
دکتر علی خدا رحمی از روز دوشنبه 18 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی خدا رحمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی خدا رحمی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر علی خدا رحمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی خدا رحمی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی خدا رحمیدکتر علی خدا رحمی dr ali khoda rahmi از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی کرمان هستند. مطب دکتر علی خدا رحمی در کرمان، خیابان امام جمعه، ساختمان پزشکان ایرانیان، طبقه 5، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی خدا رحمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432483252 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی خدا رحمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی خدا رحمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی خدا رحمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی خدا رحمی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی خدا رحمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.