رویا رازقیان

رویا رازقیان

کارشناس تغذیه

کارشناس و مشاور علوم تغذیه و رژیم درمانی
کرج

کد نظام پزشکی

ت-644

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی،نرسیده به اداره پست ، ساختمان پزشکان امید ، طبقه 4 ، واحد 405

تلفن:09363858964

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران رویا رازقیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با رویا رازقیان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

رویا رازقیان
رویا رازقیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت رویا رازقیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رویا رازقیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد رویا رازقیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت رویا رازقیان چقدر است؟
هزینه ویزیت رویا رازقیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل رویا رازقیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب رویا رازقیان کجا است؟
دکتررویا رازقیان مطب چهارراه طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب رویا رازقیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا رویا رازقیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رویا رازقیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
رویا رازقیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رویا رازقیان متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد رویا رازقیان چه زمانی است؟
دکتر رویا رازقیان از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل رویا رازقیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از رویا رازقیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به رویا رازقیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی رویا رازقیان 0 از 5 است.

درباره رویا رازقیاندکتررویا رازقیان roya razeghiyan از دکترهای متخصص تغذیه کرج هستند. مطب رویا رازقیان در کرج، چهارراه طالقانی،نرسیده به اداره پست ، ساختمان پزشکان امید ، طبقه 4 ، واحد 405 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب رویا رازقیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09363858964 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام رویا رازقیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی رویا رازقیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط رویا رازقیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از رویا رازقیان متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد رویا رازقیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.