دکتر سیده سعیده پورهاشمی

دکتر سیده سعیده پورهاشمی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

113149

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، جنب پل عابر پیاده، برج شاه کرم، طبقه 8، واحد 801

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده سعیده پورهاشمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده سعیده پورهاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سیده سعیده پورهاشمی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سیده سعیده پورهاشمی
دکتر سیده سعیده پورهاشمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده سعیده پورهاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده سعیده پورهاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده سعیده پورهاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده سعیده پورهاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده سعیده پورهاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده سعیده پورهاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده سعیده پورهاشمی کجا است؟
دکترسیده سعیده پورهاشمی مطب چهارراه طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیده سعیده پورهاشمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیده سعیده پورهاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده سعیده پورهاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده سعیده پورهاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده سعیده پورهاشمی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده سعیده پورهاشمی چه زمانی است؟
دکتر سیده سعیده پورهاشمی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده سعیده پورهاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده سعیده پورهاشمی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سیده سعیده پورهاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده سعیده پورهاشمی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیده سعیده پورهاشمیدکترسیده سعیده پورهاشمی dr seyyedeh saeideh porhashemi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر سیده سعیده پورهاشمی در کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، جنب پل عابر پیاده، برج شاه کرم، طبقه 8، واحد 801 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده سعیده پورهاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09028732038 , 02632266657 , 02632266656 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده سعیده پورهاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده سعیده پورهاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده سعیده پورهاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده سعیده پورهاشمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده سعیده پورهاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.