دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر نازین مشایی

دکتر نازین مشایی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمان

کد نظام پزشکی

40410
%93
پیشنهاد(از 78 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نازین مشایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نازین مشایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 78 کاربر)

%93
72 کاربر از 78 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  18 نفر
 • 15-45 دقیقه
  35 نفر
 • 45-90 دقیقه
  17 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  8 نفر

نظرات

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک با اخلاق و با تجربه ای هستند چون اولین دفعه بنده بوده و قرار سزارین ان‌شاءالله روز شنبه هست به فعال نیک میگیرم و از برخورد و مراقبت دکتر خیلی راضیم یکی از بهترین پزشکان کرمان هستند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

از زایمانم راضی نیستم.

امیرمحمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوبی هستند و بادقت گوش می‌دهند به حرفهای بیمار.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی بودن خیلی واسه بیمارشون وقت میزارن دغدغه خیلی از خانمای باردار بنظرم همین گزینس که دکتر به حرفای بیمارش گوش بده بنظرم حتما برید پیششون پشیمون نمیشین

شهرزاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار صبور و با حوصله بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نازین مشایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان جهاد
کرمان - کرمان، خیابان جهاد 3، کوچه جیحون ساختمان پاستور طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نازین مشایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نازین مشایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نازین مشایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نازین مشایی چقدر است؟
هزینه ویزیت نازین مشایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نازین مشایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نازین مشایی کجا است؟
دکتر نازین مشایی 1 مطب در مطب خیابان جهاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نازین مشایی را ببینید.
+
آیا دکتر نازین مشایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نازین مشایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نازین مشایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نازین مشایی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نازین مشایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نازین مشایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نازین مشایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نازین مشایی چقدر است؟
تا کنون 78 نفر به دکتر نازین مشایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نازین مشایی 5 از 5 است.
درباره دکتر نازین مشایی


دکتر نازین مشایی dr nazin mashaei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر نازین مشایی در کرمان، خیابان جهاد 3، کوچه جیحون ساختمان پاستور طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نازین مشایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432267683 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نازین مشایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نازین مشایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نازین مشایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نازین مشایی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نازین مشایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.