دکتر محمود کوکبی

دکتر محمود کوکبی

تخصص کودکان و نوزادان

کرج

کد نظام پزشکی

15514
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

البرز، کرج، چهارراه طالقانی، بالاتر از داروخانه دکتر چلنگر، شماره 366، طبقه 2

تلفن:02634418076

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود کوکبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود کوکبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پرستو
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام ، بنده سه فرزند دارم و هر کدام را فقط یکبار نزد ایشان آوردم ، از بس که حازق و کاردرست میباشند ، خداوند خیرشان دهد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمود کوکبیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود کوکبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود کوکبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود کوکبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود کوکبی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود کوکبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود کوکبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود کوکبی کجا است؟
دکتر محمود کوکبی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمود کوکبی را ببینید.
+
آیا دکتر محمود کوکبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود کوکبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود کوکبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود کوکبی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود کوکبی چه زمانی است؟
دکتر محمود کوکبی از روز سه شنبه 11 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود کوکبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود کوکبی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمود کوکبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود کوکبی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود کوکبیدکتر محمود کوکبی dr mahmod kokabi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر محمود کوکبی در البرز، کرج، چهارراه طالقانی، بالاتر از داروخانه دکتر چلنگر، شماره 366، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود کوکبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634418076 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود کوکبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود کوکبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود کوکبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود کوکبی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود کوکبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.