دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر منصور رضایی

دکتر منصور رضایی

تخصص ارتوپدی

کرج

کد نظام پزشکی

41982
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص ارتوپدی

جراح استخوان و مفاصل

تعویض مفصل، تروما

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، کوچه نسیم، ساختمان کیمیا، طبقه4، واحد 8

تلفن:02632263917

خدمات

پوکی استخوان (استئوپروز)خار پاشنهجراحی ACLدرد آرنجآرتروز (استئوآرتریت)استخوان و مفاصلفاشیت کف پاکف پای صافگودی کمرپارگی تاندون آشیلآسیب رباط صلیبی قدامی (ACL)آرترودز (خشک کردن مفصل)آرتروسکوپیشکستگی دندهبونیون (انحراف شست پا)بورسیتترمیم غضروفپیوند غضروفمیلوپاتی دهانه رحمرادیکولوپاتی گردن رحمشکستگی استخوان ترقوهآرتروز آرنجدرد پادرد استخوان لگن و باسن (کرنش گلوتئال)آسیب کشاله رانانگشت چکشیآرتریت پا و مچ پادیسک کمردیسک گردنقوز کمرآسیب ها و مشکلات لگنالتهاب مفاصلآرتریت سپتیکتزریق مفصلدرد مفاصلزانو دردکیفوز (گوژپشتی)شکستگی پارادیکولوپاتی کمریپارگی مینیسکضعف عضلانیتومورهای عضلانی و اسکلتیگردن دردجراحی استئوتومیآسیب روتاتور کافشکافهای شیندررفتگی مفصل شانهجراحی ترمیم تاندون شانهپارگی عضلات و کشیدگی ساقشکستگی لگندر رفتگی مفصلدر رفتگی زانوشکستگی زانوآرتروسکوپی مچ دستتنگی کانال نخاعیتعویض مفصل زانوهالوکس والگوسجراحی زانوجراحی لگن و رانجراحی شانه و آرنججراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصور رضایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصور رضایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سیامک
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوب و عالی

سیامک
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بی نظیر و عاااااالی و محترم و متخصص واقعی

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام دکتر رضایی دکتر فوق العاده خوش اخلاق باحوصله و مهربون و با مسنها خوش اخلاق و شوخی میکنند.من که خیلی راضی هستم مامانم رو پیششون بردم خیلی با مامانم شوخی میکردند .

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار عالی هستند من راضی هستم.

اکرم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عاااااااالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر منصور رضایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه طالقانی
کرج - کرج، چهارراه طالقانی، کوچه نسیم، ساختمان کیمیا، طبقه4، واحد 8


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور رضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور رضایی کجا است؟
دکتر منصور رضایی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصور رضایی را ببینید.
+
آیا دکتر منصور رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور رضایی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور رضایی چه زمانی است؟
دکتر منصور رضایی از روز شنبه 26 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور رضایی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر منصور رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور رضایی 5 از 5 است.
درباره دکتر منصور رضایی


دکتر منصور رضایی dr mansoor rezaei از دکترهای متخصص ارتوپدی کرج هستند. مطب دکتر منصور رضایی در کرج، چهارراه طالقانی، کوچه نسیم، ساختمان کیمیا، طبقه4، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632263917 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور رضایی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.